Karty

tajneW związku z cała masą pytań jakich kart używam, kiedy najlepiej stawiać karty oraz jak się tego nauczyć, postaram się w kilku zdaniach odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Moje Karty

kartami jakimi się posługuję to klasyczna talia Kart Tarota Marsylskiego.

Technika Stawiania Kart

w technice stawiania karta najważniejszy jest nastrój w jakim podchodzimy do wykonania zadania, mówiąc najprościej musi to być odpowiedni dzień i pora – właściwa dla nas. Nie ukrywam, że ten operowy przykład stawiania kart najbardziej mi się podoba:

 

 tarot darmowy, free tarot

Czy zawsze stawiasz karty?

nie , nie zawsze – mówiąc najprościej tylko wtedy kiedy przychodzi właściwy czas, bardzo często otrzymuję masę pytań wraz z określonymi propozycjami jednak należy pamiętać, że motywacja finansowa ma się nijak do faktycznych efektów wróżenia.

 

Jak wygląda stawianie kart?

mówiąc kolokwialnie normalnie, po przetasowania i  zapukaniu do drzwi wyciągane są dwie karta jedna udziela odpowiedzi a druga ją precyzuje.

 

Czy można się z tobą umówić na spotkanie?

ze względu na sprawy warsztatowe unikam spotkań, najlepiej jeśli osoba mająca pytanie nie posiada możliwości bezpośredniego  wywarcia wpływu na osobę stawiającą karty a tym samym nie próbuje wymusić korzystnego wyniku.

Niestety  dzieje się tak bardzo często ze względu na brak gotowości u pytającego do spojrzenia prawdzie w oczy.

 

Jakie ludzie mają pytania i czego one dotyczą?

różne od osobistych np. miłosnych przez zawodowe po poważne sprawy biznesowe, wszystko zależy od osoby.

Czy zdarzyło ci się nie udzielić odpowiedzi na zadane pytanie?

tak, niekiedy tak się zdarza. Ma na to wpływ wiele czynników nie do końca zależnych od wróżącego natomiast bezpośrednio związanych z mechanizmami Kół Losu.